Всім привіт. Мене звати Віра Гіра

Я – засновниця та власниця центру краси VERONICA+. Мені вдалося зібрати команду найкращих фахівців індустрії краси, за допомогою яких ви зможете розкрити найкращі якості своєї зовнішності, акцентувати увагу на виграшних деталях і залишатися на хвилі сучасних трендів. Швидко, якісно та зі смаком!

вероника гира

З чого все почалося

Моя історія почалася колись давно, зі звичайних курсів манікюру та педикюру в Інституті підготовки кадрів, а перетворилася на непереборне прагнення зробити цей світ трохи красивішим і кращим.

Так, у 2014 році було відкрито салон краси VERONICA+, який на сьогоднішній день є найбільшим у місті Бориспіль, площею 300 кв.

  • 9 робочих місць манікюру
  • 1 педикюрний зал
  • 4 перукарських місць
  • 1 масажний кабінет
  • 2 кабінети депіляції
  • 1 кабінет для нарощування вій
  • 1 учбовий зал


В нас є

Зручне розташування поряд з центром, робота без вихідних та наявність вільного майстра навіть без попереднього запису, дозволяє легко досягати досконалості в будь-яку зручну для вас хвилину!

Професійні стилісти, візажисти, косметологи та майстри нігтьового сервісу у вашому розпорядженні та вже готові до зустрічі.

Фотогалерея

Місія, цінності

Ми знаємо, наскільки важливий для вас ваш час. У сучасному світі динамічного ритму та мультизадачності, в добу часом не вистачає годинника. І все менше залишається часу для себе та своєї зовнішності. Адже зовнішній вигляд – це перше враження, яке починає говорити про вас раніше, ніж ви встигаєте промовити вітання.

Наше головне завдання – підкреслити вашу природну красу, додати у ваше життя яскравих фарб, приємних емоцій за мінімальну кількість часу! Для цього у нашому арсеналі є все необхідне: сучасні методики б’юті-індустрії, професійна команда та провідні світові косметичні бренди.

З нами ви отримуєте

Стиль

Ми в курсі всіх сучасних тенденцій, щоб ви завжди відчували себе на висоті

Комфорт

Ви завжди можете розраховувати на надання послуг щодня, навіть без запису.

Впевненість

Стандарти часу проведення кожної процедури дозволяють чітко планувати свій день

Відпочинок

Ви отримуєте не лише послугу, а повноцінне розслаблення від повсякденних справ

Сервіс

Вам нагадають про наступну процедуру, вчасно попередять про зміни та пригостять смачною кавою.

Результат

Сучасне обладнання, якісна косметика та високий рівень майстра – гарантія вашої бездоганності.