У ЧОМУ ПРИЧИНА, СЕКРЕТ УСПІХУ?

У мене іноді питають: У чому причина секрет твого успіху? Розмірковуючи над цим питанням та аналізуючи своє життя відповідаю:

І найперше — це я вважаю мою посвяту Богові. Я уклала з Ним заповіт і старанно дотримуюсь його — проводжу час із Ним у молитві, читанні Біблії, у роздумі та читанні книг. Саме в такі хвилини усамітнення в моє серце і розум приходять найновіші, нестандартні та чудові ідеї, приходить глибоке усвідомлення свого призначення, любов до своєї сім’ї, дітей та чоловіка, до всіх людей, особливо жінок з якими я багато стикаюся, пристрасне бажання допомогти їм знайти себе, розкрити свої здібності, таланти та красу.

Друге — це, звичайно ж, підтримка мого улюбленого чоловіка Діми. Завдяки тому, що він завжди поруч я не боюся поразки, знаю, що він будь-якої хвилини підхопить мене і підтримає! Навіть якщо всім здається, що я йду на ризик, це важко, я знаю, що поряд зі мною надійний чоловік, який у разі поразки обов’язково підтримає мене і допоможе вирішити всі складні питання.

І, звичайно ж, маючи неймовірну внутрішню мотивацію та підтримку свого чоловіка — я дію! Завдяки міцній основі я не боюся переступати всім відомі кордони і відкривати для себе нові шляхи. Якою б неймовірною не була моя ідея — я ніколи не рубаю її на корені, постійно розширюю шляхи, досліджую ринок, шукаю не просто сучасні технології, а технології майбутнього і переді мною постійно відкриваються нові можливості!

Отже, якщо підбити підсумки, мій успіх – це Бог – Ісус Христос, Діма та безперервний процес творчості, мріяння, народження ідей та втілення їх у реальність!!!

І я вірю, що ми будуємо краще майбутнє та нові перемоги та досягнення ще попереду!